ANASAYFA

AKSARAYLI METAL , 1987 tarihinde kurulmuştur. Amacı, Bursa ve Türkiye genelinde fabrika ve otomotiv yan sanayinin kullanmış olduğu saçlardan çıkan hurda saçları toplamaktadır.

1989 yılından bu yana Bursa genelinde faaliyet gösteren şirketimiz hurda ve sac alım satımı yaparak Müşterilimize hizmet vermektedir.

AKSARAYLI METAL

Firmamız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için konteynır sistemine geçilerek çevre düzenlemesine önem vermiştir. Çevre bakanlığından alınan katı atık taşıma belgesi ve TSE belgeleri ile sistemiktik olarak yürütmektedir. Aksaraylı metal 2000 ton aylık hurda toplamaktadır. Bu hurdaları müşterilerimizin isteğine göre paketleme de yapılmaktadır. Firmamız hurda toplamadan başka aylık ortalama 500 ton saç alım satımı yapmaktadır. Bu saçları müşteri istediğine göre de kesilip satılmaktadır.

AKSARAYLI METAL 3000 m2 'lik bir alanda faaliyet göstermekte olup, 500 m2 kapalı alandır. Kapalı alanda saç deposu olarak kullanılmaktadır.

 

AKSARAYLI METAL fabrikalarınızdan çıkmakta olan hurdaların en iyi şekilde çevre düzenine uyum içinde ve katı atıklarınızı özel konteynır sistemi ile taşınması,satın alınması olarak hizmet vermektedir .